Op zaterdag 28 augustus staat de populaire voorstelling 'Mannen komen van Mars, Vrouwen van Venus' van Huub Stapel ook in Castellum.
Deze voorstelling was in een mum van tijd uitverkocht. Castellum heeft met het impresariaat de mogelijkheid van een extra voorstelling besproken, maar dit laat het drukke toerneeschema helaas niet toe.
Deze voorstelling was in een mum van tijd uitverkocht. Castellum heeft met het impresariaat de mogelijkheid van een extra voorstelling besproken, maar dit laat het drukke toerneeschema helaas niet toe.
De voorstelling is geïnspireerd op de gelijknamige wereldwijde bestseller: meer dan 50 miljoen exemplaren van het boek van John Gray gingen over de toonbank.
In 'Mannen komen van Mars, Vrouwen van Venus' gaat Huub de interactie aan met zijn publiek. Het is een voorstelling waarin Stapel aan de hand van voorbeelden uit het boek nader kijkt naar de verschillen tussen mannen en vrouwen en het onderlinge onbegrip tussen de beide seksen analyseert. Dit levert niet alleen maar komische en herkenbare situaties op, maar het publiek zal ook naar huis gaan met antwoorden op hun prangende relatievragen.
Een greep uit de recensies:
'Meestal drentelt hij enthousiast over het podium, gul strooiend met grappen en wetenswaardigheden' De Volkskrant
'Het is juist de herkenbaarheid die de voorstelling tot een succes maakt' Metro
'Wat vooral blijkt uit Mannen komen van Mars: clichés zijn best leuk en een avondje naar Huub Stapel is een stuk goedkoper dan in relatietherapie gaan' De Telegraaf
MEER INFORMATIE/RESERVEREN
